13 maart 2022 Secretaris

Een saluut aan Oeds – in memoriam

Onlangs hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Oeds Helmhout. Oeds was een dierbaar oud-lid van onze vereniging die ook na zijn formele lidmaatschap betrokken bleef bij onze groep. Oeds heeft in 2009 de geschiedenis van de vereniging in kaart gebracht, aangevuld met persoonlijke verhalen en anekdotes. Daarmee is Oeds nooit helemaal weg uit onze vereniging, maar zal hij voortleven als een belangrijk lid van onze vereniging die nog vaak zal worden aangehaald bij spreekbeurten en gesprekken over onze geschiedenis.

Om Oeds zijn eigen quote te gebruiken: “Waar ik later ook woonde of werkte, de band met De Voerman was sterk en bleef bestaan, tot op de dag van vandaag. Eens padvinder, altijd padvinder.”

Enkele stukken geschreven door Oeds:

Oeds is op 18 februari 2022 te Vlijmen op 83-jarige leeftijd overleden.